06.10.2021

Запрошуємо на вакцинацію для профілактики COVID-19, що триває у нашому медзакладі за адресою вул.Залізна, 17

Шановні громадяни!

Нагадуємо Вам, що на даний час в Україні та нашому місті проводиться вакцинація для профілактики COVID-19.
Для вакцинації в країні  дозволені до використання наступні вакцини 

AstraZeneca
Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – AstraZeneca. Це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом. Вакцина, вироблена в ЄС, має торговельну марку Vaxzevria, в Південній Кореї – AstraZeneca-SKBio, в Індії – Covishield. 
Схвалена ВООЗ, ЄC, Канадою, Індією та багатьма іншими країнами для екстреного використання. Застосовується для всіх, старше 18 років.

Coronavac/Sinovac Biotech
Вакцина Coronavac — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.
Азербайджан, Бразилія, Китай, Чилі, Індонезія та Туреччина дозволили вакцину для екстреного використання для імунізації своїх громадян. Китай дозволив використовувати вакцину виробника Sinovac Biotech для імунізації широкого загалу. 

Comirnaty/Pfizer-BioNTech
Вакцина Pfizer-BioNTech - це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.
Вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ і дозволено для екстреного використання у США, Великій Британії, Канаді та ЄС. У Канаді ця вакцина показала 95% ефективності у захисті від COVID-19 серед осіб віком від 16 років.

Moderna
Вакцина Moderna - це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною кампанією Moderna. 
Препарат внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ, а також дозволено для екстреного використання у США, Великій Британії, Канаді, ЄС та інших країнах.

Також нагадуємо Вам, що вакцинація проводиться в нашому лікувальному закладі, поліклініці за адресою вул.Залізна, 17, де працює професійно підготовлена медична бригада в кабінеті №106.

Запрошуємо всіх на вакцинацію!
Бути не вакцинованим в наш час - небезпечно для Вас, Ваших близьких та рідних людей.

Інформацію щодо вакцин взято з сайту "Усе про вакцини від COVID-19 в Україні" https://vaccination.covid19.gov.ua/

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне